| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 150.033 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-06-DSX |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2018-03-16 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.134 kg |
| Gewicht | 2.366 kg |
| Wielbasis | 352 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 209 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Model van | 2016-04-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
35S15V 2.3 352 L3H2
35S15 2.3 410 L4H2
35 S16V 2.3 410L MAXI XXL Airco 3 Zitplaatsen
35S14 140pk L2H2/L3H2 3500kg Trekhaak Airco Cruise
**35S14V 2.3 L2H2 | Automaat | Euro 6 | Cruise | Climate | 3500 KG Trekgewicht | Trekhaak**
35S14V 2.3 L2H2 | 136 PK | Cruise | Airco | 3500 KG Trekgewicht
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!