| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
91.378
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| APK geldig tot | 06-04-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | BE-trekker |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VV-621-H |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2016-04-06 |
| Datum deel 1a | 2016-04-06 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.490 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.010 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2014-05 |
| Model tot | 2016-08 |
**40C17 | Be-Trekker | Airco | 6.235 KG Opleggergewicht | Top conditie | Cruise**
35C17
35C21
35C21
40C18 3.0 Automaat 9.3 TON BE Trekker Euro 6
40C17 3.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!