| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 103.428 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 86 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | V-87-LZL |
| Datum eerste toelating | 2021-03-26 |
| Datum deel 1a | 2021-03-26 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 535 kg |
| Gewicht | 2.965 kg |
| Wielbasis | 410 cm |
| Lengte | 678 cm |
| Breedte | 214 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S17
70C18
35S14 140PK Hi-Matic Bakwagen + Laadklep 20m³
35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 GVW 3500KG
35S14 136pk HiMatic Automaat Bakwagen met laadklep en zijdeur H235cm 03-2022
35S16
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!