| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
114.846
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JN-941-G |
| Datum eerste toelating | 2016-05-18 |
| Datum deel 1a | 2016-05-18 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.5 |
| Verbruik stad | 9.2 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.591 cc |
| Laadvermogen | 681 kg |
| Gewicht | 1.509 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 448 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 166 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 265 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 175 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 201 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Tankinhoud | 62 liter |
| Model van | 2015-07-00 |
| Model tot | 2018-12-00 |
1.6 T-GDi 4WD Camera Trekhaak Panorama
1.6 T-GDI MHEV | Navi | Cruise | Stoelverwarming
1.6 T-GDI HEV i-Motion TREKHAAK ORG NED 1 EIGENAAR
1.6 T-GDI PHEV Premium 4WD Leer Navi Camera
1.6 T-GDI HEV i-Motion
1.6 T-GDI PHEV 4WD Premium | LEDER | Full LED | EL. STOEL | NAVI | ECC | VELGEN .
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!