| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 114.538 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 62 – € 70 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-022-ZN |
| Datum eerste toelating | 2021-03-10 |
| Datum deel 1a | 2022-02-02 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 149 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 142 gram per kilometer |
| Model van | 2021-01-01 |
1.6 T-GDi 4WD Camera Trekhaak Panorama
1.6 T-GDI PHEV Comfort Smart 4WD
1.6 T-GDI PHEV Premium 4WD Leer Navi Camera
1.6 T-GDI HEV i-Motion
1.6 T-GDI HEV 180PK /Led /Pano /Winterpakket
1.6 T-GDI PHEV N Line 4WD
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!