| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 98.051 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | EU-033 |
| Datum eerste toelating | 2021-06-17 |
| Kleur | Dark Knight Pearl (YG7) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (NNB) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 195 kW / 265 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 265 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 31 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.2 seconden |
| Tankinhoud | 42 liter |
| Actieradius elektrisch | 62 km |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.6 T-GDi 4WD Camera Trekhaak Panorama
1.6 T-GDI MHEV | Navi | Cruise | Stoelverwarming
1.6 T-GDI PHEV Comfort Smart 4WD
1.6 T-GDI PHEV Premium 4WD Leer Navi Camera
1.6 T-GDI HEV i-Motion
1.6 T-GDI PHEV N Line 4WD
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!