| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 72.512 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HSL-31-G |
| Datum eerste toelating | 2022-01-21 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.6 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 195 kW / 265 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 277 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 265 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2021-02-00 |
| Model tot | 2024-05-00 |
2.4i GDI 4WD i-Catcher Autom Panodak Leder Stoel/Abank Verw Navi Camera Xenon Clima Cruise PDC LMV Trekh ENZ
2.4i GDI Business Edition
2.4i GDI Business Edition
1.6 T-GDI PHEV Premium Adaptive cruise Climate Leder+Stoelventilatie/-verwarming Stuurverwarming Apple/ Android
1.6 T-GDI HEV Premium+
1.6 T-GDI PHEV Premium Plus Sky
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!