| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand |
182.761
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 7-KTS-44 |
| Datum eerste toelating | 2013-07-31 |
| Datum deel 1a | 2013-07-31 |
| Kleur | Zwart Metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.9 |
| Verbruik stad | 12.2 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 141 kW / 192 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.359 cc |
| Laadvermogen | 844 kg |
| Gewicht | 1.666 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.510 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 208 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
2.4i GDI Business Edition
2.4i GDI Business Edition
1.6 T-GDI PHEV Premium Adaptive cruise Climate Leder+Stoelventilatie/-verwarming Stuurverwarming Apple/ Android
1.6 T-GDI HEV Premium+
1.6 T-GDI PHEV Premium Plus Sky
1.6 T-GDI PHEV Premium Plus Sky
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!