| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 76.660 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JNK-72-B |
| Datum eerste toelating | 2022-09-12 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Atlas White (SAW) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (MTU) |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.580 cc |
| Laadvermogen | 529 kg |
| Gewicht | 1.351 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 421 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 147 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 114 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.2 seconden |
| Tankinhoud | 38 liter |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
1.6 GDI HEV Fashion Automaat Clima Navigatie Carplay Head Up Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
EV Comfort 39 kWh Aut-
EV Comfort 39 kWh
1.6 GDI HEV Comfort | Privacy Glass | Trekhaak!
EV Comfort 39 kWh 136 pk SOH 100%
EV FASHION 39 kWh *99% SOH* + HEAD-UP DISPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!