| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
147.733
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | H-955-HH |
| Datum eerste toelating | 2020-02-12 |
| Datum deel 1a | 2020-02-12 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 3.9 |
| Verbruik stad | 3.6 |
| Verbruik snelweg | 3.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.580 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 529 kg |
| Gewicht | 1.351 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 417 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 147 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 115 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.2 seconden |
| Tankinhoud | 38 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2020-12-00 |
EV Fashion 64 kWh (3-Fase) {SOH-100%}
1.0 T-GDI i-Drive | 1e eigenaar | Cruise control |
EV 64kWh 204pk SOH 100% Leer Premium Schuif-/Kanteldak Warmtepomp Head-Up Display Apple Carplay Android Navi Camera Elektr.Stoelen+Leer+Verwarmd+Gekoeld Adaptive Cruise/Stop&Go Zelfsturend Multimedia Forward-Collision-Avoidance-Assist (FCA)Led Keyless DAB
EV Comfort 64 kWh
EV Fashion 64kWh (96%SOH) Warmtepomp
BWJ 2021 EV Premium Sky 64 kWh 204 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!