| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 97 – € 106 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 00-0732 |
| Datum eerste toelating | 2026-05-01 |
| Kleur | Abyss Black Mica (donker zwart) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 478 kW / 650 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 297 cm |
| Koppel | 770 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 257 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.3 seconden |
| Actieradius | 487 km |
| Actieradius elektrisch | 487 km |
| Model van | 2026-00-00 |
Lounge 77.4 kWh *SOH 100%* LEDER | FULL LED | Camera .
Connect 77.4 kWh | 20 Inch | Head-UP | Full LED | NAVI | ECC | SOH 100% .
Lounge 77.4kWh 228pk
First Edition | 77.4 kWh 325Pk | AWD | 360° Camera | Head-up display | BOSE | Panoramadak | 20''
Lounge 77 kWh/228PK Bose|pano|leer|cam|acc|lmv20
Business 77.4kWh 228pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!