| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
54.862
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | X-826-BH |
| Datum eerste toelating | 2023-10-07 |
| Datum deel 1a | 2023-10-07 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Parelmoer |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 168 kW / 228 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 507 kg |
| Gewicht | 1.903 kg |
| Wielbasis | 295 cm |
| Lengte | 486 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 1.495 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.410 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 350 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Actieradius | 545 km |
| Actieradius elektrisch | 545 km |
Business 77.4kWh 228pk
First Edition AWD 77.4 kWh HUD Panorama 360 Navi LED 20"LM 98.2% SOH
Connect 77.4 kWh | 20 Inch | Head-UP | Full LED | NAVI | ECC | SOH 100% *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!*
Lounge 77.4kWh 228pk
First Edition | 77.4 kWh 325Pk | AWD | 360° Camera | Head-up display | BOSE | Panoramadak | 20''
Lounge 77.4 kWh *SOH 100%* LEDER | FULL LED | Camera *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!*
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!