-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 44.539 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-01 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 860 kg |
| Gewicht | 2.380 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 535 cm |
| Breedte | 195 cm |
| Hoogte | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.240 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
Tourneo 2.0 TDCI 130 pk L2 EXPORT EUR6 9 Pers/ 9P/ Combi/ Kombi/ Airco/ Cruise/ PDC/ LMV/ Trekhaak
2.0TDCI Lang Personenbus | 8-Persoons | € 16.800,-- Incl BTW/BPM
Tourneo 2.0 TDCI €26.265,- incl. BTW/BPM Trend Combi/ Kombi/ 9 Persoons/ 9 P/ Cruise/ PDC/ Airco
Tourneo 310 2.0 TDCI L2H1 8 persoons! Automaat Trekhaak Camera Navi Carplay EX BTW/BPM
2.0
2.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!