-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 11 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VXN-87-S |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2023-05-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Verbruik stad | 7.1 |
| Verbruik snelweg | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.300 kg |
| Gewicht | 2.100 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-01-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
2.0 TDCI Navi airco 130 PK
2.0TDCI Dubbele Cabine Euro 6!
2.0 TDCI 130PK L2H2
2.0 TDCI 170PK Automaat EURO 6
2.0 TDCI L1H1 Limited 170PK
2.0 TDCI L2H1 Dubbele Cabine Inrichting Euro6 Airco | 6-Zits | Camera | LED | Apple Carplay | 2750kg Trekhaak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!