-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 66 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | V-19-LLZ |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-31 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.996 cc |
| Laadvermogen | 1.273 kg |
| Gewicht | 1.952 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 545 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.225 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 195 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2023-08-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.0TDCI Dubbele Cabine Euro 6!
280 2.0 TDCI 105pk L1H1 Trend / vaste prijs rijklaar € 14.950 ex btw / lease vanaf € 311
2.0 TDCI L1H1 Limited 170PK
2.0 TDCI L2H1 Limited DC Automaat
2.0 TDCI L1H1
2.0 TDCI 130pk L2H1 Dubbele Cabine Inrichting Euro6 Airco | 5-Zits | Imperiaal | LED | Cruisecontrol
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!