-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 35 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-020-CU |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-07-01 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.996 cc |
| Laadvermogen | 1.176 kg |
| Gewicht | 1.849 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.740 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2023-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
290 2.2 TDCI L1H1 Trend , Airco , navi , 1e Eig. in pracht staat.
300 2.0 TDCI L2H1 automaat camera navi 130PK airco cruise
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend Dubbele Cabine
2.0 TDCI L2H1 AUTOMAAT 136PK JB- EDITION / FULL BLACK / APPLE CARPLAY / 3- ZITS / MY2024 / VOORRAAD LEVERBAAR
300 2.0 TDCI L2H1 AUTOMAAT 136PK JB- EDITION / FULL BLACK / APPLE CARPLAY / 3- ZITS / MY2024 / DIRECT RIJDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!