-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 166.490 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 56 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VSB-63-N |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2018-08-14 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Verbruik stad | 7.7 |
| Verbruik snelweg | 6.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 857 kg |
| Gewicht | 2.143 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 549 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 175 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-01-00 |
| Model tot | 2019-07-00 |
320 2.0 TDCI Euro 6 ST Line Aut-
340 2.0 TDCI L2H2 Trend MHEV
2.0
2.0
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend
2.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!