-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 145.090 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-222-HG |
| Datum eerste toelating | 2016-09-22 |
| Datum deel 1a | 2017-07-14 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.109 kg |
| Gewicht | 2.031 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 534 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 1.968 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.550 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 171 gram per kilometer |
2.0TDCI Dubbele Cabine Euro 6!
280 2.0 TDCI 105pk L1H1 Trend / vaste prijs rijklaar € 14.950 ex btw / lease vanaf € 311
2.0 TDCI L1H1 Limited 170PK
2.0 TDCI L2H1 Limited DC Automaat
2.0 TDCI L1H1
2.0 TDCI 130pk L2H1 Dubbele Cabine Inrichting Euro6 Airco | 5-Zits | Imperiaal | LED | Cruisecontrol
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!