-
- Aanbod
- Ford
- Transit Courier
- Ford Transit Courier
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
88.847
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 38 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VGX-41-X |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-09-16 |
| Datum deel 1a | 2020-09-16 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.3 |
| Verbruik stad | 4.6 |
| Verbruik snelweg | 4.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 597 kg |
| Gewicht | 1.243 kg |
| Wielbasis | 249 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Breedte | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 560 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 190 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 141 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 16.4 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
1.5 TDCI Trend / vaste prijs rijklaar € 6.450 ex btw / 102.273 km NAP
1.5 TDCI Trend TREKHAAK, CRUISE, AIRCO, NAVI, NL AUTO, NAP
|MARGE|BENZINEMOTOR|radio|bluetooth|trekhaak|multifunctioneel stuurwiel
1.5 TDCI Duratorq S&S Airco Cruise Stoelverwarming
1.5 TDCI Trend / euro 6 / bpm vrij / vaste prijs rijklaar € 9.950 marge / vrij van btw
1.5 TDCI Trend Duratorq S&S / Carplay / PDC / Origineel NL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!