-
- Aanbod
- Ford
- Transit Courier
- Ford Transit Courier
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 88.055 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | FO-58-34 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-03-18 |
| Datum deel 1a | 2020-03-18 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 596 kg |
| Gewicht | 1.244 kg |
| Wielbasis | 249 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 215 Nm |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.4 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2018-05-00 |
| Model tot | 2023-08-00 |
1.5 TDCI 55KW 75PK EURO 6 AIRCO/ TREKHAAK// SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.0 BENZINE ECOBOOST 100PK 2020 1eEIGENAAR 6 BAK AIRCO ZIJSCHUIFDEUR TOPSTAAT
1.0 BENZINE 100 pk Dealer Onderhouden/ Airco/ DAB/ Bluetooth
1.0 100 pk Limited BENZINE Carplay/ Camera/ Climate/ Cruise/ PDC/ LMV/ DAB
1.5 TDCI NL Auto/ 2xSchuifdeur/ Carplay/ Airco/ PDC/ Cruise
1.0 Trend 100 pk BENZINE Carplay/ Virtual Cockpit/ Airco/ Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!