-
- Aanbod
- Ford
- Transit Courier
- Ford Transit Courier
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
108.699
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 38 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VFL-06-D |
| Datum eerste toelating | 2020-02-28 |
| Datum deel 1a | 2020-02-28 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 73 kW / 99 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.225 kg |
| Wielbasis | 249 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Breedte | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 850 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 126 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 173 km/u |
1.5 TDCI 55KW 75PK EURO 6 AIRCO/ NAVIGATIE/ CRUISE CONTROL/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 TDCI 55KW 75PK EURO 6 AIRCO/ TREKHAAK// SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.0 BENZINE 100 pk Dealer Onderhouden/ Airco/ DAB/ Bluetooth
1.5 TDCI 100 pk Limited Stoelverw./ Voorruitverw./ Navi/ Carplay/ Camera/ Climate/ PDC/ LMV/ Cruise/ Trekhaak
1.0 Limited BENZINE Carplay/ Camera/ Climate/ Cruise/ PDC/ LMV/ DAB
1.0 100 pk Limited BENZINE Carplay/ Camera/ Climate/ Cruise/ PDC/ LMV/ DAB
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!