-
- Aanbod
- Ford
- Transit Courier
- Ford Transit Courier
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 13.340 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 38 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-42-PHZ |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-14 |
| Datum deel 1a | 2026-04-13 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 998 cc |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Gewicht | 1.205 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 434 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 152 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2023-00-00 |
1.5 TDCI Trend / vaste prijs rijklaar € 6.450 ex btw / 102.273 km NAP
1.5 TDCI Trend TREKHAAK, CRUISE, AIRCO, NAVI, NL AUTO, NAP
|MARGE|BENZINEMOTOR|radio|bluetooth|trekhaak|multifunctioneel stuurwiel
1.5 TDCI Duratorq S&S Airco Cruise Stoelverwarming
1.5 TDCI Trend / euro 6 / bpm vrij / vaste prijs rijklaar € 9.950 marge / vrij van btw
1.5 TDCI Trend Duratorq S&S / Carplay / PDC / Origineel NL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!