-
- Aanbod
- Ford
- Tourneo Custom
- Ford Tourneo Custom
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 50 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | D-25-776 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2026-02-26 |
| Datum deel 1a | 2026-02-26 |
| Kleur | Moondust Silver (PNZJB) (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 25.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 350 cm |
| Koppel | 415 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 328 km |
| Actieradius elektrisch | 328 km |
| Model van | 2023-08-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.0 TDCI 131pk L2H1 Titanium | INCL. BTW en BPM | 9-PERS | L+R SCHUIF | Leder | Navi | Camera | Trekhaak
340 L1H1 Active 65 kWh
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!