-
- Aanbod
- Ford
- Tourneo Custom
- Ford Tourneo Custom
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 4.031 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 122 – € 133 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 40-417 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-09-19 |
| Datum deel 1a | 2024-09-19 |
| Kleur | Artisan Red |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 25.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 871 kg |
| Gewicht | 2.479 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Koppel | 415 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 334 km |
| Actieradius elektrisch | 334 km |
| Model van | 2023-00-00 |
2.0 TDCI 131pk L2H1 Titanium | INCL. BTW en BPM | 9-PERS | L+R SCHUIF | Leder | Navi | Camera | Trekhaak
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Titanium X 232pk | 2x Schuifdeur | ACC | 360 camera | Leder | Navi | Verwarmd stuurwiel | 19" LM velgen | Rijklaar
e-Tourneo 340 L2H1 Active 65 kWh 218PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!