-
- Aanbod
- Ford
- Mustang Mach-E
- Ford Mustang Mach-E
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
88.841
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 103 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-731-NB |
| Datum eerste toelating | 2021-11-22 |
| Datum deel 1a | 2021-11-22 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Absolute Black (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 258 kW / 351 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 533 kg |
| Gewicht | 2.157 kg |
| Wielbasis | 298 cm |
| Lengte | 473 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Koppel | 580 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Actieradius | 540 km |
| Actieradius elektrisch | 540 km |
RWD 75 kWh
GT Extended AWD 98 kWh
Extended RWD 98 kWh
Extended AWD 98 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!