-
- Aanbod
- Ford
- Mustang Mach-E
- Ford Mustang Mach-E
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 65.173 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 103 – € 113 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2023-02-28 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 258 kW / 351 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 298 cm |
| Koppel | 565 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.1 seconden |
| Actieradius | 540 km |
| Actieradius elektrisch | 540 km |
| Model van | 2020-00-00 |
RWD 75 kWh
GT Extended AWD 98 kWh
Extended First Edition AWD 98 kWh Panodak Trekhaak Leder AppleCarplay 88000KM BJ2021
Extended RWD 98 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!