-
- Aanbod
- Ford
- Mustang Mach-E
- Ford Mustang Mach-E
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 51.358 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-247-RS |
| Datum eerste toelating | 2023-03-02 |
| Datum deel 1a | 2023-03-02 |
| Kleur | Licht wit parelmoer |
| Laksoort | Parelmoer |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 198 kW / 269 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 298 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Koppel | 565 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.6 seconden |
| Actieradius | 400 km |
| Actieradius elektrisch | 400 km |
| Model van | 2021-08-00 |
| Model tot | 2022-10-00 |
RWD 75 kWh
GT Extended AWD 98 kWh
Extended First Edition AWD 98 kWh Panodak Trekhaak Leder AppleCarplay 88000KM BJ2021
Extended RWD 98 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!