| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
147.622
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-257-JN |
| Datum eerste toelating | 2021-10-29 |
| Datum deel 1a | 2021-10-29 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 114 kW / 155 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Gewicht | 1.325 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 190 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 209 km/u |
Wagon 1.5 Titanium Edition
Wagon BJR 2021 1.0 EcoBoost 101 PK Trend Edition Business
Wagon BJR 2022 1.5 120 PK EcoBlue Connected
Wagon 1.0 EcoBoost 124pk Hybrid Connected -NAVI-AIRCO-PDC-
Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line Bus.org.NL afn.trekhaak camera
Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!