| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
157.220
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 139 – € 146 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-636-HB |
| Datum eerste toelating | 2022-03-15 |
| Datum deel 1a | 2022-03-15 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 624 kg |
| Gewicht | 1.331 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.955 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 112 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2022-10-00 |
Wagon 1.0 Titanium | €250,- KORTING PAASACTIE | navi airco camera
Wagon 1.0 EcoBoost ST Line Business, NL AUTO, NAP LOGISCH, B&O-SOUND, NAVIGATIE, KEYLESS, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL STOEL/STUURVERWARMING, TREKHAAK, PDC, LED, DAB, LICHTMETAAL 18"
Wagon 1.5 Titanium *Navigatie*Trekhaak*
Wagon 1.0 EcoBoost 124pk Hybrid Connected -NAVI-AIRCO-PDC-
Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line Bus.org.NL afn.trekhaak camera
Wagon 1.0 EcoBoost Titanium Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!