| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
146.452
km
|
| Brandstof | LPG gas |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 80 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VGP-96-T |
| Datum eerste toelating | 2020-08-15 |
| Datum deel 1a | 2020-08-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blauw metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 336 kW / 457 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.496 cc |
| Laadvermogen | 927 kg |
| Gewicht | 2.573 kg |
| Wielbasis | 371 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 690 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 382 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 87 liter |
| Model van | 2017-01-00 |
| Model tot | 2020-12-00 |
USA 5.0 V8 402 PK SuperCrew | PANO | B&O | LEDER | TREKHAAK | MEMORY | STOELVERK. | 360° CAMERA | STOEL/STUURVERW. | CRUISE | NAVI |
USA Platinum 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew
USA Raptor 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew NL-auto
USA 3.5 STX Sport Night
USA Lariat 3.5 V6 Ecoboost 2024 Prins LPG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!