| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
51.495
km
|
| Brandstof | LPG gas |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VSL-41-F |
| Datum eerste toelating | 2024-01-02 |
| Datum deel 1a | 2024-01-02 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 298 kW / 405 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.490 cc |
| Laadvermogen | 758 kg |
| Gewicht | 2.440 kg |
| Wielbasis | 312 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.198 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
3.3 V6 SuperCab XL BPM-VRIJ
USA 2.7L V6 EcoBoost SuperCab XL Nieuwe Model BPM-VRIJ
2.7L V6 EcoBoost SuperCab XL Nieuwe Model BPM-VRIJ
USA 5.0 V8 402 PK SuperCrew | PANO | B&O | LEDER | TREKHAAK | MEMORY | STOELVERK. | 360° CAMERA | STOEL/STUURVERW. | CRUISE | NAVI |
USA 3.5 STX Sport Night
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!