| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 25.350 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 97 – € 106 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 86-941 |
| Datum eerste toelating | 2024-09-19 |
| Kleur | Frozen White (PN3GZ0) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 631 kg |
| Gewicht | 2.109 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.740 kg |
| Koppel | 679 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
| Actieradius | 532 km |
| Actieradius elektrisch | 532 km |
| Model van | 2024-00-00 |
3.0 V6 EcoBoost PHEV ST-Line
Style Standard Range RWD 58 kWh
Limited Edition Extended Range RWD 79 kWh
Premium Extended Range RWD 77 kWh
Premium Extended Range RWD 77 kWh
Premium Extended Range RWD 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!