| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
36.085
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GXB-72-J |
| Datum eerste toelating | 2024-12-20 |
| Datum deel 1a | 2024-12-20 |
| Kleur | Agate Black Metallic (Pn4gm) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Gewicht | 1.980 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 447 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.665 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.5 seconden |
| Actieradius | 545 km |
| Actieradius elektrisch | 545 km |
| Model van | 2024-00-00 |
3.0 V6 EcoBoost PHEV ST-Line
Style Standard Range RWD 58 kWh
Premium Extended Range RWD 77 kWh
Premium Extended Range RWD 77 kWh
3.0 V6 EcoBoost PHEV ST-Line 7 persoon
Premium Extended Range RWD 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!