| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 91.449 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2023-11-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.125 kg |
| Gewicht | 2.775 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 595 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.900 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 350 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
184pk L3H2 L3 Elektrisch 68kWh 317km WLTP Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay Airco Cruise control
184pk Elektrisch 68kWh 317km WLTP L3H3 Hoog Dak Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay L3 Airco Cruise control
184pk Elektrisch 68kWh 317km WLTP L2H2 Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay L2 Airco Cruise control
350 L3H2 Trend 68 kWh
Cust. 340 L2H1 136PK Trend 65 kWh Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!