| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 47 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-089-TR |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-08-13 |
| Datum deel 1a | 2025-08-13 |
| Kleur | Geel |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.194 kg |
| Gewicht | 2.156 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 545 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Koppel | 415 Nm |
| Actieradius | 317 km |
| Actieradius elektrisch | 317 km |
| Model van | 2023-08-00 |
| Model tot | 2025-11-00 |
184pk L3H2 L3 Elektrisch 68kWh 317km WLTP Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay Airco Cruise control
184pk Elektrisch 68kWh 317km WLTP L3H3 Hoog Dak Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay L3 Airco Cruise control
350 L2H2 Trend 68 kWh
184pk Elektrisch 68kWh 317km WLTP L2H2 Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay L2 Airco Cruise control
350 L3H2 Trend 68 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!