| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
180.593
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SF-816-B |
| Datum eerste toelating | 2018-03-16 |
| Datum deel 1a | 2018-03-16 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 7.7 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.368 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.280 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.855 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 139 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.8 seconden |
Stationwagon 1.6 MultiJet 16v Business Lusso
Stationwagon 1.3 MultiJet 16v Pop Clima Cruise Control LED Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Stationwagon 1.4 T-Jet 16v Business Lusso Leder Trekhaak Navi Ecc Cruise Control Pdc
Stationwagon 1.5 Hybrid City
Stationwagon Cross 1.5 Hybrid
1.5 Hybrid City
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!