| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
53.075
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-845-TP |
| Datum eerste toelating | 2022-11-30 |
| Datum deel 1a | 2022-11-30 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Ripse stof nero/grigio met kunstlederen inserts |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.469 cc |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Gewicht | 1.355 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 458 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 240 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 119 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.4 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2022-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
Stationwagon 1.6 MultiJet 16v Business Lusso
Stationwagon 1.3 MultiJet 16v Pop Clima Cruise Control LED Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Stationwagon 1.5 Hybrid City
1.4 s-design 96 pk
Cross 1.0 City Cross
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!