| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
224.405
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VBX-13-S |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-09-25 |
| Datum deel 1a | 2019-09-25 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Oranje |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 1.400 kg |
| Gewicht | 1.900 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 554 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 166 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-05-00 |
| Model tot | 2019-08-00 |
3.0 CNG NATURAL POWER 100KW 136PK L4H2 MAXI 3e versnelling niet goed AIRCO/ NAVIGATIE/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
30 2.3 MultiJet L1H1
2.3 MultiJet L2 H2 Airco Navigatie Camera
Maxi 35 2.2 180PK L4H2 EAT8 AUT BPM VRIJ!!
Maxi 35 2.2 180PK L4H2 EAT8 AUT BPM VRIJ!!
Maxi 35 180PK L3H2 Series 9 BPM VRIJ!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!