| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
83.777
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | PZ-665-N |
| Datum eerste toelating | 2017-10-21 |
| Datum deel 1a | 2017-10-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Gewicht | 1.250 kg |
| Wielbasis | 257 cm |
| Lengte | 425 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.875 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 152 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 139 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.5 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
1.4 Turbo MultiAir Lounge KEYLESS PDC LEER
Cross 1.4 Turbo MultiAir Cross automaat
1.0 GSE Lounge
1.0 GSE Sport
1.3 FireFly Turbo 150 Hey Google
Cross City Cross Opening Edition 1.0 GSe 120pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!