| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
49.338
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XT-007-N |
| Datum eerste toelating | 2019-03-22 |
| Datum deel 1a | 2019-03-22 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart/grijs stof |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 7 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 257 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 190 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 133 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
1.4 Turbo MultiAir Lounge KEYLESS PDC LEER
1.4 Turbo MultiAir PopStar
Cross 1.4 Turbo MultiAir Cross automaat
1.0 GSE Lounge
1.0 GSE Sport
1.3 FireFly Turbo 150 Hey Google
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!