| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
138.551
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 09-10-2025 |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-463-ZV |
| Datum eerste toelating | 2019-10-09 |
| Datum deel 1a | 2019-10-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Dark Slate |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 296 kW / 402 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.654 cc |
| Wielbasis | 357 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 309 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 121 liter |
| Model van | 2014-01-01 |
| Model tot | 2018-05-31 |
1500 pick up 4x4 Crew Cab Laramie luchtvering LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Limited Night LPG
1500 pick up 4x4 Crew Sport etorque LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Laramie Night
1500 MY2025 BPM Vrij 4x4 Crew Cab Laramie Night
1500 pick up Laramie Sport Night Luchtvering Crew Cab 4x4
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!