| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 32 km |
| Brandstof | LPG gas |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | LI-MITED-2 |
| Datum eerste toelating | 2023-09-29 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 294 kW / 400 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.700 cc |
| Laadvermogen | 1.139 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.361 kg |
| Wielbasis | 367 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Model van | 2023-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
1500 pick up 4x4 Crew Cab Laramie luchtvering LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Laramie luchtvering LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Sport LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Bighorn LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Bighorn LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Limited 10th anniversary
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!