| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 14.803 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Lengte/Hoogte | H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-30 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 67 kW / 91 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Wielbasis | 260 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 142 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 129 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.4 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2022-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
1.0 TCE 90PK COMFORT NAVIGATIE CAMERA CARPLAY AIRCO LMV PDC
1.0 TCe BiF Comfort | LED | DAB | Cruise Control | Apple Carplay
TCe 90pk Comfort
1.0 TCe 90 COMFORT
1.0 TCe 100 ECO-G Expression LPG
1.0 TCe 90 Expression
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!