| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 55.907 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KGT-91-Z |
| Lengte/Hoogte | H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-01-14 |
| Datum deel 1a | 2026-04-24 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Ice White (OV369) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet stof |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 49 kW / 67 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 514 kg |
| Gewicht | 1.011 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 409 cm |
| Breedte | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.525 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 980 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 160 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 120 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
90 PK TCe Aut. Easy-R Comfort
0.9 TCe Laureate, NAP, Airco, Cruise Control
1.0 TCe Bi-Fuel Comfort
TCe 90pk Comfort
1.0 TCe 90 Expression
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!