| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 119.622 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 226 – € 238 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | HDV-14-Z |
| Datum eerste toelating | 2019-08-06 |
| Datum deel 1a | 2025-02-03 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 876 kg |
| Gewicht | 1.934 kg |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.810 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 201 gram per kilometer |
| Model van | 2026-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.5 BlueHDI 100 L2
AMI
AMI Orange
AMI Orange
1.2-130pk Puretech Shine Limited AUTOMAAT !
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!