| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 12 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-097-CI |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 1.200 kg |
| Gewicht | 2.300 kg |
| Wielbasis | 404 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2024-03-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.2 HDI L1H1
30 2.2 HDI L1H1
2.2
30 2.0 BlueHDi L2H1*AIRCO*CRUISE*HAAK*NAVI*3-PERS*
33 2.0 BlueHDi 164pk L2 2-Schuifdeuren
30 2.0 L1H1*A/C*TEL*CRUISE*HAAK*IMPERIAAL*3PERS.*
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!