| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 211.878 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VFV-93-Z |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-04-30 |
| Datum deel 1a | 2020-10-20 |
| Kleur | BANQUISE WHITE PAINT (EWP) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 6.4 |
| Verbruik snelweg | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.550 kg |
| Gewicht | 1.950 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 600 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
33 2.0 BlueHDi 164pk L2 2-Schuifdeuren
28 2.2 BlueHDi 120 L1H1 Control Economy
35 2.0 BlueHDi 163pk, Euro 6, L2H2, Airco, Navigatie, Camera, 3-Zits.
/Peugeot Boxer HDi 140 Pk L2H2 Airco Cruise control Navigatie
2.2BlueHDi 140pk L3/H2 Euro 6!
30 2.0 HDI L2H2 | Navi | Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!