| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
18.217
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-39-GRL |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-08-23 |
| Datum deel 1a | 2024-08-23 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 940 kg |
| Gewicht | 2.160 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 533 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 335 km |
| Actieradius elektrisch | 335 km |
| Model van | 2024-03-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Club XL 75kWh L3H1
Driver XL 75kWh L3H1
Club M 75 kWh Airco | Navigatie | Camera
75 kWh L2 | airco | cruise | PDC
1.6 HDI 85KW 116PK M L2H1 EURO 6 AIRCO/ IMPERIAAL/ NAVIGATIE/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 BLEUHDI 75KW 102PK EURO 6 AIRCO/ ORIGINEEL AUDIO/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!