| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
2.752
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-55-LSZ |
| Datum eerste toelating | 2025-05-27 |
| Datum deel 1a | 2025-05-27 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donkergrijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 328 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 318 km |
| Actieradius elektrisch | 318 km |
| Model van | 2020-09-01 |
| Model tot | 2022-06-30 |
Club XL 75kWh L3H1
Driver XL 75kWh L3H1
75 kWh L2 | airco | cruise | PDC
L3 136 PK DC 6 PERS. 75 kWh
1.6 HDI 85KW 116PK M L2H1 EURO 6 AIRCO/ IMPERIAAL/ NAVIGATIE/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 BLEUHDI 75KW 102PK EURO 6 AIRCO/ ORIGINEEL AUDIO/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!