-
- Aanbod
- Citroën
- C5 Aircross
- Citroën C5 Aircross
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 31.409 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KBL-53-Z |
| Datum eerste toelating | 2024-03-27 |
| Datum deel 1a | 2025-05-01 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 567 kg |
| Gewicht | 1.383 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.6 seconden |
1.2 PureTech Business Plus
1.6T 225pk PHEV AUT-8 360°Camera Trekhaak PDC Apple Carplay Android Navi Ecc Cruise Control Feel
1.6 PureTech 181pk Business Plus Aut-
180pk Shine (Elektrisch Schuifdak - Trekhaak - Camera - Keyless Entry - LED - 19"incl 4S - Adaptieve Cruise Controle)
1.2 130PK Automaat Feel
1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!